Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Скільки праці вкладеш - стільки й матимеш, все залежить від тебе - старайся, успіх у твоїх руках.

 

Кулінич Владислав Віталійович

БІОГРАФІЯ

Народився 21 січня 1959 р.
Освіта вища, у 1981 р. закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості, за фахом - інженер-механік.
Працює на комбінаті з липня 1983 р. З квітня 1985 р. зі слюсаря переведений на посаду головного механіка. З квітня 1987 р. - головний інженер, з лютого 1997 р. – директор, голова правління ЗАТ “Золотоніський маслоробний комбінат”. Член правління асоціації “Укрмолпром”.
“Найприємніше для мене у роботі те, що співпрацюю із знаючими, захопленими своєю справою людьми, які відповідально і з душею ставляться до своїх буденних завдань і прагнуть успіху.
Мета життя узагальнена: працювати для себе, для родини, для людей; конкретна: розширити і модернізувати виробництво, щоб продукція торговельної марки "Златокрай" стала конкурентоспроможною на міжнародному рівні.
В людях ціную порядність, чесність, відвертість, відданість справі.
Життя – видовище, одні приходять сюди боротися, інші – торгувати, ще інші - дивитися. Захоплює і торг, і споглядання, але мій життєвий принцип - дія. Якщо українців скептично характеризують фразами: “Якось воно буде”, “Моя хата скраю”, “От тобі й на”, то я сповідую інше: скільки праці вкладеш - стільки й матимеш, все залежить від тебе - старайся, успіх у твоїх руках”.
Нагороджений орденом “За трудові досягнення” IV ступеня та знаком ордена “Святий Князь Володимир” IV ступеня, золотою медаллю “За ефективне керівництво” (за великий особистий вклад в освоєння випуску широкого асортименту молочної продукції високої якості, а також проведення ефективної кадрової політики) та Грамотою Президента з нагоди 10-ї річниці незалежності України (за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави).
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.

СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»